{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Zula Altın Satın AL

  Zula 2015 yılında ilk çıktığı tarihten itibaren oyuncuların ilgi odağı olmayı başarmıştır ve büyük başarılara imza atmıştır. 
  Zula Altın yada diğer adıyla ZA oyun içinde kullanılan sanal para birimidir. Oyunda kullanılan Zula Altını ile mağazadan dilediğimiz ekipman ve mühimmata sahip olabiliriz. Sende Bestsanal'dan Zula Altın satın al, hesabına Zula epin kodunu yükle ve oyuna kaldığın yerden devam et.

  ZA Zula Altın Fiyatları 2021 Güncel

  Zula ZA fiyatları satılan paketlerin miktarına göre farklılık gösterir. Zula altın fiyatları:
  3000 ZA Zula Altın         7.00 TL
  5850 ZA Zula Altın         13.00 TL
  16.250 ZA Zula Altın      35.00 TL
  34.000 ZA Zula Altın      70.00 TL
  70.000 ZA Zula Altın      140.00 TL
  150.000 ZA Zula Altın    270.00 TL

  Zula Epin

  Zula Altın satın alan müşteriler ürünü Zula epin kodu olarak teslim alıyor. Zula epin, satın alınan Zula Altının karşılığıdır. Zula epin yükleme işlemi ise Zula hesabına girip buradan Zula epin kodunu hesabınıza aktif etmektir. Zula za yükleme işlemi anlatıldığı gibi bir kaç dakikada yapılabilecek basit bir işlemdir. Zula epin Bestsanal.com sitemizden en ucuz şekilde Zula Altın satın alabilirsiniz. 

  Zula Pass Satın Al

  Zula Pass, Zula'da vakit geçirip sana verilen görevleri yerine getirdikçe, seviye atladığında her yeni seviyede ödül kazandığın bir sistemdir. İki çeşit Pass bulunmaktadır. Bunlar Zula Pass ve Zula Pass Plus paketleridir. Zula Pass satın almak isterseniz sitemizden Zula Pass satın alabilir ve Zula Pass fiyatlarına bakabilirsiniz.

  Zula Pass Kaç TL - Zula Pass Ne Kadar ?

  Zula Pass satın almak isteyen oyuncular Zula Pass paketini 9900 ZA Zula Altın karşılığında satın alabilirler. 9900 Zula Altın paketine en yakın paket 2 tane 5850 Zula Altın paketidir. 2x5850 Zula Altın paketinin fiyatı 26 TL'dir. Bu şekilde Zula Pass 26 TL'dir.

  Zula Pass Plus Kaç TL - Zula Pass Plus Ne Kadar ?

  Zula Pass Plus satın almak isteyen oyuncular Zula Pass Plus paketini 29900 ZA Zula Altın karşılığında satın alabilirler. 29900 Zula Altın paketine en yakın paket 34000 Zula Altın paketidir. Bu paketin fiyatı 70TL'dir. Bu şekilde Zula Pass Plus paketinin fiyatı 70TL'dir.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}