{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Valorant VP Epin Kodu Hesaba Nasıl Yüklenir ?

  Oyuna Giriş yapın.

  Anasayfada sağ üstte bulunan "V" ikonuna tıklayın. Karşınıza "Ödemeyi Seç" sayfası çıkacak.

  "Ödemeyi Seç" sayfasında ödeme yöntemi olarak "Riot Pin ve Kodlar"a tıklayın. Karşınıza kutucuk çıkacak.

  Kutucuğa Bestsanal.com sitemizden satın aldığınız Valorant VP Epin Kodunu (satın aldığınız epin kodunu siparişlerime girip satın aldığınız ürünün üzerinde bulunan sipariş detayına tıklayarak görebilirsiniz) kopyala yapıştır diyerek girin ve göndere tıklayın.

  Valorant VP Epin kodunuz başarılı bir şekilde hesabınıza yüklenecektir.

  1775 VP Kaç TL ?

  1775 VP satın almak istediğinizde tek paket olarak satılmıyor. Bunun yerine iki paket alınması gerekiyor. Satın alınması gereken paketler 1200 VP + 575 VP şeklindedir. Bu şekilde iki paket satın alındığında 1775 VP 91,84 TL oluyor.

  Valorant VP Nedir ?

  Valorant VP, Valorant oyununda kullanılan ve adına Valorant Point denen bir sanal para birimidir. Valorant Point'in Türkçe karşılığı Valorant Puanı'dır. Valorant Points'ler birbirinden farklı miktarlarda satışa sunulur. Böylelikle Valorant VP paketleri miktarlara bağlı olarak birbirinden farklılık gösterir. Kısaca Valorant VP fiyatları birbirinden farklıdır. Valorant Vp satın alırken dikkat etmemiz gereken, alacağımız skinin VP miktarını göz önünde bulundurarak Valorant VP satın almalıyız.   

  Valorant Point VP Fiyatları 2022 Güncel - VP Kaç TL ?

  Valorant Point VP fiyatları, miktarlara bağlı olarak birbirinden farklılık gösterir. Valorant Point Vp Fiyatları aşağıdaki gibidir :

  295 VP Valorant Point        19.00 TL

  575 VP Valorant Point        37.00 TL

  1200 VP Valorant Point      75.00 TL

  2480 VP Valorant Point      150.00 TL

  4375 VP Valorant Point      260.00 TL

  6300 VP Valorant Point      370.00 TL

  Valorant Point VP Satın AL

  Çıktığı günden itibaren popülaritesini giderek arttıran Valorant, oyuncuların beklentilerini yüksek oranda karşıladı. Oyuna olan ilginin çokluğu oyucuların yeni skinler almasını doğru oranda etkiledi. Valorant skin almak için öncelikle Valorant Point satın alması gerektiğini bilen oyuncular Valorant Points satın alma arayışı içerisine girdiler. Bu arayış beraberinde en ucuz VP arayışını getirdi. En ucuz Valorant Point bir çok kişi tarafından sorgulandı ve En ucuz VP almak bir çok kişi için uğraştırıcı bir hale geldi. Fakat Bestsanal'dan aldığınız Valo Vp sizin bir çok skin alım işlerinizi ucuza halletmenizi sağlayacaktır. Sende hemen Valorant RP satın alarak Valorant skin satın al. İndirimli vp fırsatını kaçırma.

  Valorant Epin

  Bestsanal'dan aldığınız Valorant VP'ler sizlere kod olarak teslim edilir. Bu kodlara Valorant epin şeklindede söylenebilir. Valorant epin en ucuz şekilde sitemizden alarak hesabınıza yükleyebilirsiniz. Epin Valorantın en ucuz adresi Bestsanal.

  Valorant Puan

  Valorant Puan, Valorant Points'in Türkçe kelime karşılığıdır. Valorant Puanı satın alarak Valorant oyununda dilediğimiz silah sikinlerine sahip olabiliriz. Valorant puan paketleri için sayfadan Valorant rp fiyatlarına bakabilirsiniz. Satın alımlarınızda Valorant VP kod olarak teslim edilen VP kodlarını oyuna girerek hesabınıza ekleyebilirsiniz. Valorant rp fırsatını kaçırma.

  En Ucuz VP Nereden Alınır

  Valorant VP fiyatları Riot Games'te liste fiyatı ile satışa sunulmaktadır. Bu şu demek Riot Games satış yaparken indirim uygulamayor. Oyuncular bütçelerini zorlamadan Ucuza Valorant Point almak istiyolar. En ucuz Valorant Points satın alma arayışına giren müşteriler araştırma yaptıklarında Valorant Vp fiyatlarını karşılaştırarak satın alım yapıyorlar. Bestsanal.com sizleri bu uğraştan kuratarak sizlere en ucuz Valorant VP satın alma fırsatı sunuyor.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}