{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Point Blank TG Epin Kodu Hesaba Nasıl Yüklenir ?

  https://www.tamgame.com bağlantı adresine tıklayın.

  Tam Game Üyeliğiniz bulunuyorsa sağ üsttte bulunan "Giriş Yap"a tıklayarak giriş yapınız. Üyeliğiniz bulunmuyorsa sağ üstte bulunan "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak kayıt olunuz.(oyunda kullandığınız mail adresiniz ile kayıt olunuz!)

  Üye girişi yaptıktan sonra menüde bulunan "Satın Al" butonuna tıklayınız.

  Satın alma ekranında "E-pin" seçeneğini işaretleyip devama tıklayın. Karşınıza E-pin kodunu gireceğiniz kutucuk gelecek.

  Kutucuklarda Kod ve Şifre olarak iki kutucuk bulunuyor. Bestsanal.com'dan satın aldığınız E-pin 22 haneden oluşur. İlk 12 hanesi kod diğer 10 hanesi şifredir.(satın aldığınız epin kodunu siparişlerime girip satın aldığınız ürünün üzerinde bulunan sipariş detayına tıklayarak görebilirsiniz). Bunu göz önünde bulundurarak "Kod" kısmına E-pin'in ilk 12 hanesini girin ve "Şifre" kısmına son 10 hanesini girin ardından devama tıklayın.

  TG yükleme işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.

  Point Blank TG

  Point Blank TG kısa adıyla PB TG oyunda markette bulunan eşyaları, silahları ve muhimmatları satın almada kullanılan sanal paradır. Point Blank TG satın alarak markette bulunan mühimmatları dilediğimiz şekilde sahip olabiliriz. Point Blank TG satın almada herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İstenilen miktarda TG satın alabilirsiniz.

  Point Blank TG Fiyatları 2021 Güncel

  Point Blank TG fiyatları kısa adıyla PB TG fiyatları, paketlerin miktarına göre farklılık gösteriyor. Point Blank TG fiyatları:

  Point Blank 900 TG          5.90 TL
  Point Blank 1800 TG       11.80 TL
  Point Blank 4500 TG       29.50 TL
  Point Blank 10.400 TG    64.90 TL
  Point Blank 21.000 TG    129.80 TL 

  Point Blank TG Yükleme

  Point Blank TG sizlere epin kodu olarak teslim edilir. Point Blank TG yükleme, sizlere verilen epin kodunu tamgame.com adresine girerek hesap bilgilerinizi girdikten sonra TG Yükleme butonuna tıklayıp kodu buraya eklemektir. PB TG yükleme işlemi anlatıldığı gibi çok kolay bir işlem olup bir kaç dakikada Point Blank TG'nizi hızlı bir şekilde yükleyerek marketten istediğiniz eşyaya sahip olabilirsiniz.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}