{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Travian Legends Altın

  Travian Legends Hakkında Tüm Merak Edilenler

  Köklü bir strateji oyunu olan Travian Legends, MMO oyun piyasasının öncülerinden biri olarak kabul edilmektedir. Farklı kitlelerden oyunculara ev sahipliği yapan oyun, zamansal hikayeleri eşsiz bir ortamda sunma eğiliminde oldukça başarılıdır. Mitlere konu olan destansı öyküler, Travian Legends oyununda grift bir yapı eşliğinde oyuncuların beğenisine sunulur. Oyuncular da çevrimiçi olarak bu strateji oyununda hünerlerini sergileyerek rakiplerine üstünlük sağlamaya çalışırlar.

  Travian Legends Altın Özellikleri

  Travian Legends oyununda geçerli olan dijital para birimi Altın, birçok oyuncunun başarı sağlamasında kilit bir roldedir. Oyuncular, altın satın alarak oyun deneyimlerini daha da ileri bir seviyeye taşıyabilir. Her oyuncu, satın aldığı altınlar ile silah ve ekipman toplama konusunda avantajlı bir konuma geçer. Böylece oyuncular, rakiplerine üstünlük sağlamaları için son derece önemli bir güç elde etmiş olurlar. Siz de Travian Legends’in eşsiz atmosferinde oyun karakterinizi güçlendirmek için oyunda geçerli olan altın paketlerinden yararlanabilirsiniz.

  Travian Legends oyununda fark yaratacak altınlar, 5 farklı paket türü eşliğinde satın alınır. Her bir paket A’dan E harfine kadar altın miktarına göre sıralanır. Paket A 30 altından oluşurken Paket E ise 1600 altın barındırır. Travian 1600 Altın, oyunda en yüksek altını barındıran pakettir. Oyuncular, istedikleri pakete göre altın satın alma işlemlerini tamamlayabilir. Her oyuncu bu vesileyle oyunda kullanılan çeşitli ekipman ve silahlara sahip olarak rakiplerini mağlup etme sürecinde büyük bir fırsat yakalayabilir.

  Travian Legends Altın Fiyatları

  Travian altın fiyatları, paket türüne göre değişiklik gösterir. A paketi, toplamda 30 altın barındırır ve oyundaki ilk seviye altın paketidir. Paket içindeki altın adeti arttıkça altın fiyatlarında da artış gözlenir. Oyuncular, başlangıç seviyesindeki en ucuz altınlara sahip olarak önemli güç elde edebilir. Diğer seviyedeki paketler ise oyuncuların daha çok avantaj elde etmelerini sağlar. Her altın paketi, bütçe dostu olup her oyuncunun işine yarayacak türdendir. Bestsanal.com adresinde 5 farklı altın paketini de en ucuz fiyatlarla görmek mümkündür. Bestsanal.com sitesini ziyaret ederek istediğiniz bir altın paketini hemen satın alabilirsiniz.

  Travian Legends Altın Satın Al

  En ucuz Travian Legends Altın seçeneklerine sahip olmak için Bestsanal.com adresine tıklayın. Sitede cazip fiyat seçenekleriyle kendiniz için en uygun altın paketini hemen bulabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir e-pin satış sitesi Bestsanal, aynı zamanda çeşitli indirim ve kampanyalar da düzenlemektedir. Kampanya günlerine denk gelirseniz, altın paketi ürünlerini % 15 indirimle satın alabilirsiniz. Bestsanal.com’da ne zaman isterseniz sipariş verebilir ve altınları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bestsanal.com müşteri hizmetleri haftanın her günü 7/24 aktif bir şekilde yardım ve destek sunmaktadır. Müşteri destek hattına bağlanabilir ve ödeme metotları, altın paketleri ve indirimler hakkında güncel bilgi sahibi olmak için ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}