{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Teamfight Tactics Riot Points RP

  Teamfight Tactics Hakkında Tüm Merak Edilenler

  2019 yılında görücüye çıkan Teamfight Tactics, kısa bir sürede oyuncuların ilgi odağı haline gelmeyi başardı. Oyuna gösterilen ilgi, oyunu geliştiren firmanın akıllı telefon kullanıcıları için de bir sürüm inşa etmesine neden oldu. Günümüzde mobil ve masaüstü olmak üzere muhtelif platformların yıldızların birinin Teamfight Tactics oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Teamfight Tactics, bir auto chess türü olarak oyuncuların sempatisini kazanmıştır. Çeşitli mod ve setler eşliğinde oynanan oyun, oyuncuların kıyasıya mücadelesine sahne olur. Güçlü stratejilerin çarpıştığı bu oyunda, Teamfight Tactics’in orijinal evreninde ayakta kalan oyunu kazanma konusunda başarı sağlar.

  TeamFight Tactics Riot Point (RP) Özellikleri

  Oyunda kazanmanın temel yapıtaşlarından biri yıldız toplamak, arena sahibi olmak ve efsaneleri kullanmak. Bunları başarabilen oyuncular, her zaman ipi göğüslemeye en yakın taraftır. Bunlara sahip olmak için de oyun içinde kullanılan sanal para birimlerine ihtiyaç var. Teamfight Tactics oyunu, Riot Point (RP) adı verilen sanal parayı kullanır. Farklı seçeneklerde satın alınan bu paralar ile her oyuncu rakibine karşı çok daha kolay üstünlük sağlayabilir. Oyunda farkınızı ortaya koymak için online mağazalardan RP satın alabilir ve maceranızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.

  Oyunda seviye atlamak ve yıldızlı şampiyonlara mağlubiyeti tattırmak hiç de zor değil. Bestsanal.com adresi üzerinden istediğiniz miktarda Teamfight Tactics RP satın alarak karşınızdaki engelleri kolaylıkla geride bırakabilirsiniz. Oyunda geçerli olan Riot Point seçeneklerini satın alarak işinize fazlasıyla yarayabilecek ek özelliklerin de sahibi olabileceksiniz. Rakiplerinizi kolay yoldan yenmenin mühim yöntemlerinden biri olan çata patlar, yanınızda bulundurmanız gereken oyun materyalleri arasındadır. Teamfight Tactics Riot Point seçenekleri ile alacağınız çeşitli item’lar ile rakiplerinizi bozguna uğratırken maksimum bir heyecanı da tecrübe edebileceksiniz.

  TeamFight Tactics Riot Point (RP) Fiyatları

  Satın alabileceğiniz farklı ölçeklerde TeamFight Tactics Riot Point paraları geçerlidir. 400 RP Riot Points satın alarak rakiplerinizi mağlup etmek için harika bir fırsata sahip olabilirsiniz. Diğer yandan oyunda kullanmak üzere 12,800 RP’ye kadar olan dijital paraları da tek bir seferde satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir online e-pin satış adresi Bestsanal.com, farklı oyun paralarına hemen erişebileceğiniz güvenilir bir platformdur. Tek tıkla Bestsanal.com sitesine ulaşarak en uygun ve en ucuz fiyatlı RP’lere hemen sahip olabilirsiniz.

  Teamfight Tactics Riot Point (RP) Satın Al

  Video strateji oyunları arasında en müstesna alternatiflerinden biri olan Teamfight Tactics oyununda öne geçmek için Bestsanal.com adresinden RP satın alma işleminizi pürüzsüz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hemen Bestsanal.com sitesindeki Teamfight Tactics bölümüne tıklayın ve kendiniz için en uygun Riot Points paketini satın alın. Bestsanal.com’da indirimli alışveriş seçeneğinden yararlanabilir ve satın aldığınız e-pin ürünlerinde sürekli olarak tasarruf edebilirsiniz. Bütçe dostu e-pin satış sitesi olan Bestsanal, günün her vakti güvenli alışveriş yapmanıza fırsat vermektedir. Bestsanal.com adresine tıklayın ve indirim fırsatlarına ek olarak bonus avantajlarından yararlanmayı ihmal etmeyin.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}