{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Metin 2 Ejder Parası

  Metin 2 Ejder Parası Hakkında Tüm Merak Edilenler

  Muhteşem bir kozmos ve harika bir anlatı… Bu betimleme, Metin2 oyununu anlatmak için elbette yeterli değil. Uzakdoğu mitleriyle birleşik kurgusal bir panorama ve otantik bir serüven sunan Metin2, grotesk ve fantastik karakterleri ile büyüleyen bir atmosfere sahip. Oyun karakterleri içinde yerinizi alarak bu heyecana dahil olmanın tam zamanı diyorsanız, artık vakit geldi! Beğeni toplayan online rol yapma (MMORPG) oyunu Metin2’de karakterinizi tayin edip kazanmanıza yardımcı olacak özel bir kriter daha var: Ejder Parası… Oyunda kullanılan sanal para birimi ile rakiplerinizi alt etmek çok kolay!

  Metin 2 Ejder Parası Özellikleri

  Ejder Parası, Metin 2 Nesne Market bölümünde kullanabileceğiniz bir ürün. Oyun içi satın alma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen oyuncular, Ejder Parası kullanarak bu isteklerini yerine getirebilir. Ejder parasının çok boyutlu özelliği var. Oyun karakterlerinin geliştirmek için kullanılır ve de oyundaki başarıları artırmanın püf noktaları arasında yer alır. Çünkü ejder para birimi ile karakterlerin kostümleri yenilenebilir. Karakterler, ejder para birimi ile EXP kazanarak çok boyutlu bir performans gösterebilir. Diğer yandan yang düşürme olarak tabir edilen karakter becerisine katkıda bulunur.

  Dolayısıyla Metin 2 Ejder parası, karakterin görselliğinden oynanabilirlik kalitesine kadar her veçhede fayda sağlar. Dijital para birimi Ejder Parası ile siz de yeteneklerinizi daha çok geliştirerek bu fantastik maceradaki başarı oranınızı artırabilirsiniz. Metin 2 EP (ejderha parası), tam da istediğiniz katkıları yapmak için her zaman hazır!

  Metin 2 Ejder Parası Fiyatları

  Metin2 EP fiyatları, e-pin satış platformlarına göre değişiyor. Ancak en ucuz ve indirimli Metin2 Ejder parası arayışındaysanız, Bestsanal.com adresi sizi istediğinize ulaştıracak. Türkiye’nin en güvenilir e-pin satış sitesi Bestsanal.com, pratik bir şekilde satın alma işlemi yapma fırsatı vermektedir. Bunun yanı sıra piyasanın en düşük e-pin fiyatlarını da Bestsanal.com adresinde görmeniz mümkündür. Bütçe dostu Metin2 Epin fiyatlarını görmek için hemen Bestsanal adresine tıklayın. Böylece hem alışverişinizden tasarruf sağlayın hem de Metin 2 oyununda farkınızı ortaya koyun.

  Metin 2 Ejder Parası Satın Al

  Metin2 Steam EP alma 2020 yılı itibariyle birçok oyuncuya kazandırdı. Farklı platformlarda da oynanan Metin2 oyunu, 2021’de ve gelecekte de ejder parası ile fark yaratmaya devam edecek. Siz de satın aldığınız sanal paralar ile Metin 2 oyun karakterinizi ihtişamlı hale getirebilirsiniz. Heyecan tüm hızıyla sürerken karşı koyulmaz bir karakter ile oyundaki başarı grafiğini artırmanın tam sırası! Bestsanal.com sitesinde satın alabileceğiniz farklı Metin 2 Ejder Parası ürünlerini göreceksiniz. Bunlardan istediğiniz birini satın alarak en müstesna MMORPG oyunlarından biri ola Metin2’de rakiplerinizi mağlup etmenin heyecanını yaşayın! Her gün Bestsanal.com E-Pin market bölümünü ziyaret ederek alışverişinizi anında tamamlayabilirsiniz. Video oyun stratejilerinizi yeniden dizayn edecek Bestsanal.com’da heyecan verici sürprizler ve en özel avantajlar sizi bekliyor.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}