{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  LoL - League of Legends Riot Points RP

  League of Legends Hakkında Tüm Merak Edilenler

  League of Legends, Riot Games şirketi tarafından tasarlanan dünyanın en popüler ve en müstesna video oyunlarından biridir. Stratejiye dayalı olan bu oyun, mücadele içinde olunan rakipleri geride bırakma üzerine kuruludur. Oyunda stratejik hamleler yaparak gücü elde etmek gerekir fakat gücün açığa çıkaran yakıt bilgidir. Bilgi sahibi ve de güçlü olmak için oyun içinde kullanılan sanal para birimine ihtiyaç duyulabilir. Riot Point (RP) League of Legends oyununda kullanılan para birimidir ve rakiplerini bozguna uğratmak isteyen oyuncular tarafından tercih edilmektedir.

  League of Legends RP Riot Points Özellikleri

  League of Legends takım tabanlı bir oyun moduna sahiptir ve yüksek seviye strateji ve de hızlı tempolu bir mantaliteye sahip komplike bir oyundur. Yetenekli ve tecrübeli oyuncular, takımlarını zafere taşımak için makro unsurları akıllarında tutarken rakiplerini nasıl yeneceklerini bilirler. Rakipleri benzersiz stratejilerle bozguna uğratmanın yöntemlerinden biri de oyun içinde kullanılan sanal paraları satın almaktır.

  Riot Points olarak bilinen League of Legends sanal para birimi, oyun içinde bir adım daha öne geçmenize yardımcı olur. Oyuncuların avantaj sağlamaları için gerekli olan skinler (özellikler) RP Riot Points para birimleri ile oyuncuların beğenesine sunulur. League of Legends oyununa katılan her oyuncu, RP Riot Points para birimleri ile kostümlerden isabet ürünlerine kadar birbirinden farklı meta ve item’lara sahip olabilir. Aynı zamanda satın aldıkları Riot Points paraları ile sihirdar ve arena skins gibi farklı unsurlara sahip olan oyuncular, rakiplerinden bir adım daha öne geçebilir.

  League of Legends RP Riot Points Fiyatları

  Lol oyunu içinde galibiyet elde etmenizi sağlayacak olan Riot Points paraları ile kendinizi daha hazır hissedebilirsiniz. League of Legends Riot Points paraları, her oyuncunun rahatlıkla satın alabileceği seviyededir. Bütçenizi zorlamadan ihtiyacınıza uygun Riot Points seçeneklerine hemen sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir e-pin satış sitesi olan Bestsanal.com adresinde farklı paketlerle satışa sunulan Riot Points seçeneklerini görebilirsiniz. Oyun içinde öne geçmenizi sağlayacak olan farklı RP paralarından birini alabilir ve rakiplerinizi daha kolay yenebilirsiniz. En avantajlı RP paketlerini görmek için Bestsanal.com adresindeki paketlere göz atın!

  League of Legends RP Riot Points Satın Al

  League of Legends karakterinizi geliştirmeye ve özel stratejilerle rakiplerinizi mağlup etmeye hazır mısınız? Hazırsanız hemen RP Riot Points paraları ile istediğiniz özelliği edinin ve rakiplerinize savaş açın! Oyun karakterinizi en iyi yansıtan item ve oyun içi ürünleri RP sanal para birimleri ile satın alın ve oyundan aldığınız heyecanı daha da yükseklere çıkarın. RP Riot Points paketlerinin sadece Türkiye serverlarında geçerli olduğunu hatırlatalım. Bestsanal.com adresini ziyaret ederek indirimli RP paketlerine sahip olabilirsiniz. League of Legends oyununda sizi öne çıkaracak ve oyundaki başarınızı direkt olarak etkileyecek Riot Points paraları ile farkınızı ortaya koymak için Bestsanal.com adresini ziyaret edin.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}