{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Ikariam Ambrosia

  Ikariam Hakkında Tüm Merak Edilenler

  Bir döneme damga vuran strateji oyunu Ikariam, halen daha birçok oyuncunun vazgeçemediği oyunlar arasında. Antik Yunan atmosferini oyunculara en iyi şekilde aksettiren Ikariam, tüm oyuncuları tarihi bir yolculuğa çıkarıyor. Dönemin mücadele eşiği yüksek havasını soluyarak kendi hikayenizi yazmak için Ikariam oyununda siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Oyunda başarılı olmak için başarılı bir strateji şart ve bu stratejiyi tesis etmek için de birtakım gereksinimlere ihtiyacınız olabilir. İşte Bestsanal.com adresinde bu gereksinimleri bulabilir ve kazanma şansınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz.

  Ikariam Ambrosia Özellikleri

  Uygarlık geliştirmek istiyorsanız, bu hiç de kolay değil! Dijital dünyanın sanal evreninde de sizi çetin bir macera bekliyor. Ikariam oyunu, Antik Yunan atmosferinde dillere destan bir serüven sunuyor. Bu serüvende hareketli ve yaratıcı bir oyuncu olmak için İkariam Ambrosia özelliklerinden yararlanmanız gerekebilir. Ambrosia, Ikariam oyununda geçerli olan sanal para birimidir ve oyun içinde ihtiyacınıza yarayacak farklı özelleştirmeleri yapmanıza fırsat verir.

  Ambrosia’nız varsa oyunun kendine has kozmosunda önemli kriterlerden yararlanabilirsiniz. Örneğin uygarlık inşa etme yolculuğunda daha süratli bir şekilde hammadde bulabilirsiniz. Oyun içindeki bazı binaları yaratmak için ise üretim hızı da son derece önemlidir. İyi bir üretim hızı, üretim potansiyelinizi ve yaratım kalitenizi de artırma imkanı verir. Aynı zamanda uygarlık kurma mücadelenizi daha kısa sürede tamamlamanızı sağlar. İşte Ikariam Ambrosia sanal paraları ile uygarlığınızı daha rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte Ambrosia’lar, hammaddelerinizi muhafaza altına alma konusunda da harika bir çözümdür.

  Ikariam Ambrosia Fiyatları

  Bestsanal.com sitesi üzerinden Ikariam oyununda işinize yarayacak tüm gelişmeleri size kazandıran Ambrosia paralarını satın almanız mümkün. Ambrosia fiyatları, farklı aralıklarla Bestsanal.com adresinde listelenir. Düşük fiyat seçenekleri ile sunulan Ikariam Ambrosia sanal paralarını bütçenizi zorlamadan kolayca satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve indirimli kampanyaları takip etmek için Bestsanal.com sitesini ziyaret edin. Satın alma işleminin ardından İkariam giriş işleminizi yapın ve Ambrosia paralarınızı oyun hesabınıza aktarın. Çok kolay bir şekilde oyuncu hesabınıza aktaracağınız sanal paralar ile Ikariam oyununda farkınızı ortaya koyun.

  Ikariam Ambrosia Satın Al

  Türkiye’nin en büyük e-pin satış platformu Bestsanal.com’da indirimli oyun içerikleri sizi bekliyor. Bestsanal.com alışverişlerinizdeki ürünler tarafınıza e-pin olarak teslim edilir. Böylece e-pin giriş kodlarınızla birlikte oyun içinde ihtiyacınızı karşılayacak Ambrosia’lara sahip olabilirsiniz. Ardından da Ikariam uygarlığında hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve yapılarınızı son derece kolay bir şekilde inşa edebilirsiniz. Epin Cenneti Bestsanal.com’da PayTR platformu ile ödeme işlemlerinizi yapabilir ve satış öncesi ve sonrası güvenilir bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda en ucuz e-pin satın al imkanlarından yararlanarak da alışverişlerinizi daha tasarruflu hale getirmeniz de mümkün olmaktadır. Ikariam Ambrosia kupon kodu ve diğer içerikler için Bestsanal.com ana sayfasındaki Bakiye Yükle butonuna tıklayın. Güvenilir ödeme seçeneğinizi seçin ve alışverişinizi hemen tamamlayın.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}