{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  4 Story Ay Taşı

  4 Story Hakkında Tüm Merak Edilenler

  Iberia hiç de acıması olmayan canavarlar tarafından işgal edilmiş durumda. Bir şeyler yapmazsanız, fantastik bir evren artık yeryüzünden silinecek! En popüler MMORPG oyunlarından biri olan 4 Story oyununda, özenle kurgulanmış oyun evrenini kurtarmanız bekleniyor. Oyunda geçmişi yeniden yaratabilir ve geleceğin karanlığa gömülmesini engelleyebilirsiniz. Tarafınızı seçin ve hemen harekete geçerek 4Story oyununda stratejinizi inşa edin. Iberia’yı işgalden kurtarmak ve eski fantastik kozmosu korumak sizin elinizde!

  4 Story Ay Taşı Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

  Kale fetihleri, toprak savaşları, muharebe alanları ve daha fazlası… 4 Story oyna ve emsalsiz bir gezegene adım at! Tüm grafikler oldukça ilgi çekici ve oyun felsefesini başarılı bir şekilde yansıtan türden. Kendinizi oyun karakterinizle özdeşleştirerek destan yazma zamanı! Fakat ufak bir sorun olabilir ki karakteriniz yeteri kadar güçlü olmayabilir. Bunun çözümü de oldukça basit! Hemen Ay Taşı alın ve karakterinizi yenilmez bir savaşçıya dönüştürün!

  Ay Taşı, 4Story oyununda geçerli olan sanal paradır. Karakterinizi daha kuvvetli hale getirmek için oyun geliştiricisi tarafından imal edilen Ay Taşı ürünlerine ihtiyacınız olacak! Ay Taşı ile aynı zamanda geçmiş ve gelecek yolculuğunda karakterinizi rahatlatacak daha farklı avantajlardan da yararlanma şansınız var! Çok oyunculu online oyun 4 Story’de bilmediğiniz diyarları tanınır hale getirecek önemli kriterlerden biri Ay Taşı. 4 Story Ay Taşı ile sınıfsal yapılara meydan okuyabilecek ve kazanma şansınızı daha da artırabileceksiniz.

  4 Story Ay Taşı Fiyatları

  Oyundaki başarınızın endeksli olduğu Ay Taşı ürünleri, farklı bir fiyat yelpazesinde kullanıcılara sunulur. Oyuncular da istedikleri bir Ay Taşı paket ürünlerine karar vererek karakterini çok daha verimli hale getirebilir. Bestsanal.com, Türkiye’nin en güvenilir online e-pin satış platformlarından biri olarak 4 Story Ay Taşı paketleri satın alabileceğiniz bir adres. Bestsanal.com, 30 Ay Taşı paketinden 3000 Ay Taşı paketine kadar geniş ölçekli bir satın alma imkanı veriyor. Paket fiyatları, herkesin kolaylıkla satın alabileceği bir seviyede olup indirimli bir şekilde satışa sunulmakta. Aynı zamanda bonus kazanma imkanı sunulan Bestsanal.com’da 4Story Ay Taşı satın alarak bütçenizi koruma şansınız da var.

  4 Story Ay Taşı Satın Al

  Iberia evreninde önce ırkınızı, daha sonra da karakterinizi seçtiniz, ancak halen bir şeyler eksik mi? Eğer böyleyse 4Story Ay Taşı satın al işlemi ile tüm eksiklerinizi hemen giderebilirsiniz. Bestsanal.com sitesi üzerinden 7/24 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. Oynanabilirlik açısından size ve karakterinize muazzam bir fayda sağlayacak Ay Taşı ürünlerine sahip olmak için hemen Bestsanal.com sitesine tıklayın. Bestsanal.com Bakiye Yükle bölümünde ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçin ve alışverişinizi tamamlayın. E-pin olarak yüklenen Ay Taşı ürünleri ile siz de farkınızı ortaya koyun. Bestsanal.com sitesi, e-pinlerinizi en ucuza satın alabileceğiniz online platformlar arasındadır. Ne zaman isterseniz güvenilir ve indirimli alışverişlerinizi Bestsanal.com aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.

  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}