{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Pubg Mobile UC

  Pubg Mobile UC, oyun içinde mağazada silah ve skin almak için kullanılan bir para birimidir. Aslında adına Unknown Cash kısaca UC denir. Pubg Uc satın alarak istediğimiz silah ve skine kolaylıkla sahip olabiliriz. 
  Pubg UC satın alma işlemi gerçekleştirmek için öncelikle bütçemizi göz önüde bulundurmalıyız ve ardından Pubg Mobile UC satın al ucuz. Sende hemen sitemizden Pubg Mobile UC satin al.

  Pubg Mobile UC Fiyatları

  Pubg Mobile Uc fiyatları, satılan paketin miktarına göre farklılık gösterir. Pubg uc fiyatları:
  60 Pubg Mobile Uc         8.50 TL
  325 Pubg Mobile Uc       45.00 TL
  660 Pubg Mobile Uc       85.00 TL
  1800 Pubg Mobile Uc     220.00 TL
  3850 Pubg Mobile Uc     450.00 TL
  8100 Pubg Mobile Uc     900.00 TL

  Pubg Mobile UC Satın AL

  Pubg Mobile 2017'de ilk çıktığı tarihten itibaren yüksek bir ilgi ile karşılaşmıştır. Pubg Mobile cep telefonların en gözde oyunlarından biri haline gelmiş ve en çok oynan oyunlardan biri olmuştur.
  Oyunda kullanılan UC yada kısaca Oyun UC oyun içinde kullanılan sanal paradır. Oyun UC ile istenilen silah, skin ve mühimmat alabiliriz. Pubg Mobile ucuza UC alımı yapmak için sitemizden ucuza Pubg Uc satın alabilirsiniz. Epin UC olarak teslim edilen kodları ID hesabınıza yükleyip oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

  Pubg Mobile UC Yükleme Siteleri

  Pubg Mobile Uc yükleme, ID hesabınıza isitenilen miktara uc gönderme ile oluyor. Satın alınan Pubg Mobile Uç hesabınıza yükleme işleminden hemen sonra istenilen mühimmat satın alınabiliyor.
  En ucuz Pubg Uc yükleme sitesi hep akıllarda soru işareti olarak kalıyor. Oyuncular ID hesaplarına Pubg Uc yatırmak için site arayışına giriyorlar. Bu girişim ile oyunda harcanması gereken zamanı Pubg Uc yükleme siteleri aramak ile uğraşıyorlar. Neyseki bu durumdan oyuncuları kurtaran Bestsanal.com oyunculara Pubg Uc yüklemede hem ucuzluk hemde hız ve kolaylık sağlıyor. Satın alınan miktarı anında en hızlı şekilde Pubg Uc gönderme sağlanıyor.
  {{ miniShoppingCart.totalItem }}
  Sepet

  SEPETİNİZ BOŞ!

  SEPETİNİZ

  {{ item.categoryName }}

  {{ item.productName }}
  {{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}